загрузка...


Ахмад, виходець з Ірану, ще в підлітковому віці переїхав жити до Німеччини разом з батьками. Тепер він виріс, і вдало влився в європейське суспільство. Однак, туга за батьківщиною, відвідує чоловіка все частіше і частіше. Одного разу, у нього трапляється відпустка і головний герой вирішує його провести на старій батьківщині. Чи вдасться Ахмаду почати все спочатку в рідній країні? Чи зможе він побудувати стосунки з Еллі, милою дівчиною, що працює в дитячому садку в якості виховательки? І як же все таки влаштовано нинішнє іранське суспільство?

Фільм оповідає історію людини, який повернувся в рідну країну в надії почати нове життя. Але як його прийме суспільство, в якому давно встановлені свої суворі правила життя? Головні герої – це Ахмад і Еллі. Ахмад більшу частину життя прожив у Німеччині, звідки приїхав до Ірану, щоб провести відпустку. Він був одружений, але шлюб розпався, так і не принісши бажаного щастя. В Ірані чоловік зустрів красуню Еллі. Дівчина працювала вихователькою в дитячому садку. Фільм Історія Еллі (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але іноді навіть полюбив по-справжньому, людям складно боротися з традиціями. До того ж Еллі раптово зникла. Хто стоїть за цим? Чи зможуть герої протистояти суспільству в гонитві за своїм щастям?

Режисер: Асгар Фархаді
В ролях: Голшифте Фарахані, Шахаб Хоссейні, Тарані Алидости, Мірила Зареи, Мані Хагиги, Пейман Моаади, Ахмад Мехранфар, Сабер Аббара

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress