Для молодості характерна велика допитливість, неконтрольоване бажання випробувати щось новеньке, розбурхує кров. Найчастіше цікавість підштовхує на вчинення дуже ризикованих, легковажних вчинків, що призводять до непередбачених результатів. Молодь схильна проявляти необачність при прийнятті певних рішень. Піддавшись хвилинним поривів, вони приступають до будь-яких дій, не оцінивши можливі неприємні наслідки, які неможливо запобігти. Коли відбувається неминуче, і трагічні події розвиваються стрімко, приносячи масу неприємностей, лише тоді приходить в гарячі голови усвідомлення своєї легковажності.

Як правило, зіткнувшись з бідами, причиною яких стали самі, молоді авантюристи починають з великим запізненням шкодувати про проявлене нерозсудливість. Три юних приятеля одного разу вирішили побавитися, проникнувши на занедбану електростанцію, щоб оглянути давно порожні приміщення, манливі цікавих хлопців своєю загадковістю і непередбачуваність. Вони збиралися організувати в похмуро місці щось подібне інтригуючому квесту. Звичайна для сучасної молоді забава призвела до жахливих наслідків, перетворивши веселе проведення часу в кошмарне пригода. Фільм Ізгой (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Незабаром стає очевидним, що стара будівля не безлюдне, тут знаходився хтось, що бажає реалізувати підступні задуми. Друзі зрозуміли, що на них відкрито справжнє полювання невідомими зловмисниками.

Режисер: Крістіан Бродхерст, James Broadhurst
Актори: Tristan Balz, James Broadhurst, Taran Dunn, Craig Van Waardenburg, Amy Celisano

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress