Історія даного кінофільмі розповість про одну дівчину поліцейському, яка мріяла про цю професію з самого дитинства. Справа в тому, що ще в малих роках малятко вже знала чого хоче і йшла на цей крок усвідомлено і завжди гордо про це всім говорила. Цей вид діяльності вимагає багатьох факторів, таких як: розум, зосередженість, сила і звичайно ж потрібно вміти знаходити спільну мову з людьми, бо контингент різний попадається. Меган до всього цього була готова, вона знала, що це її покликання. І ось вона домоглася цього, спочатку все йшло як по маслу, але потім все починає змінюватися.

У цій справі постійно потрібно працювати, а через це дівчина нічого не встигала, тільки будинок і робота. Звичайно це все принесло їй плоди, так як безліч звань і нагород вона завоювала. Але вона починає усвідомлювати, що таки потрібне особисте життя і хотілося б вже обзавестися сім’єю, так як все в коло це давно зробили. Далі все стає набагато гірше, вона почала комплексувати і захоплюватися алкогольними напоями, а з часом і зовсім перейшла на наркотичні засоби. З улюбленої роботи виперли, нічого не виходить.

Потім таки її визначають в клініку і там виходить вилікувати від усього цього. Морально жінка вже рветься в бій, хотілося б знову стати поліцейським, але репутація вже далеко не з кращих. Фільм Кадавр (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дідерік Ван Ружен
В ролях: Шей Мітчелл, Грей Деймон, Кірбі Джонсон, Нік Тун, Луїс Хертэм, Стану Катик, Максиміліан МакНамара, Джейкоб Мінг-Трент, Джеймс А. Уотсон мл, Маріанн Байяр

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress