Фільм Карательниця (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Коли жінки вступають в любовні відносини, вони чекають від своїх обранців турботи і уваги. Ніхто заздалегідь не планує, щоб коханий виявився психопатом, і почав заподіювати біль і страждання. На жаль, далеко не всі чоловіки відрізняються відповідальною поведінкою, і нездатністю образити дівчину. Є такі сволоти, які безсоромно б’ють своїх обраниць, принижують їх, піддають домашньому насильству. І нещасні красуні змушені терпіти побої, адже у більшості не вистачає сил і мужності, щоб покласти край знущанням. Деякі панянки намагаються втекти, але деспоти наздоганяють їх, і карають за зухвалість. Здавалося б, виходу із замкнутого кола не існує, і стражданням не передбачається кінця.

Однак, тут на допомогу могла прийти Сенді, досвідчена захисниця безпорадних створінь. За довгі роки непростої праці вона врятувала не одну живу душу, і розправилася з безліччю злісних покидьків. Варто було їй дізнатися про чергову жертву чоловічої жорстокості, як в ній закипав гнів, і піднімалася пекуча хвиля ненависті. Сенді спочатку допомагала жінці втекти від деспота, і надійно сховатися. А потім брала меч правосуддя в свої руки, і відправлялася покарати чоловіка, по винного в жіночих сльозах і синцях. Фільм Карательниця (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

В результаті, дама набувала свободу і незалежність, а її рятівниця викладала урок чергового лиходія. Ось тільки з часом героїні ставало все важче не помічати власні рани і душевні травми.

Режисер: Сара Даггар-Никсон
Актори: Оливия Уайлд, Морган Спектор, Бетси Айдем, Кайл Кэтлетт, Тони Патано, С.Дж. Уилсон, Джуди Марте, Кристал Лэйк Эванс, Джим Форд, Дэвид Шамбрис


загрузка...