загрузка...


Кейт і Метт переїжджають з Нью-Йорка у величезний розкішний особняк. Там подружня пара мала намір почати життя з чистого аркуша. Головні герої неодноразово намагалися завести дітей, але всі їхні спроби оберталися невдачею, адже в підсумку діти гинули. У підсумку чоловік і дружина вирішили на якийсь час зупинити спроби завести дітей і пожити для себе. Однак будинок, в який переїхали протагоністи, зберігав власну похмуру історію. Незабаром подружжя з’ясували, що колишніх власників вбили прямо в будинок, що було вельми неприємною деталлю. Через певний проміжок часу Метт виявив таємну кімнату в будинку, яка була здатна виконувати будь-які бажання господарів.

Протагоніст був збентежений подібною знахідкою, про що поспішив розповісти своєю благовірною. У підсумку чарівна красуня Кейт і її чоловік усвідомили, що знайшли «золоту жилу». Адже тепер герої отримували все, чого бажали. У них були мільйони грошей, найвишуканіші страви і напої, справжні шедеври світового мистецтва і багато іншого. Однак Кейт сильно хотіла дітей, тому одного разу вирішила озвучить дане бажання кімнаті, і воно теж виповнилося.

Але одна справа просить річ, і зовсім іншу живу людину. Адже після загаданого бажання протагоністів стали чекати жахливі події. Фільм Кімната бажань (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Крістіан Волькман
В ролях: Ольга Куриленко, Кевін Янссенс, Маріанн Бург, Френсіс Чепмен, Джон Фландерс, Ерік Жигу, Michaël Kahya, Керол Уэйерс, Joshua Wilson

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress