загрузка...


Фільм «Код Да Вінчі» 2006 в хорошій якості HD 720. Культовий детективний трилер, заснований на одній з найпопулярніших книг останніх десятиліть. Том Хенкс грає чоловіка на ім’я Роберт Ленгдон, який є досить відомим професором, що працює в одному з найпрестижніших університетів країни. Одного разу його починають підозрювати в серйозному злочині, якого, звичайно ж, він не скоював. І тепер, щоб довести свою невинність, він змушений об’єднати свої зусилля з француженкою, яка працює в місцевому відділенні поліції.

Їх чекатиме неймовірне розслідування, яке в підсумку приведе головних героїв до несподіваної правді, здатної підірвати незаперечну могутність католицької церкви. Хтось дуже старанно всі ці роки приховує істину і лише такому знавцю своєї справи як Роберт під силу розгадати таємницю. © baskino-z720.ru

Але на цьому шляху їм доведеться зіткнутися з численними ворогами, які спробують їх зупинити. Чим закінчиться ця захоплююча історія? Фільм Код Да Вінчі (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рон Ховард
Актори: Том Хенкс, Одрі Тоту, Ієн Маккеллен, Жан Рено, Пол Беттані, Альфред Моліна, Юрген Прохнов

загрузка...