Серійний маніяк вбиває виключно дітей бідняків, які копошаться на гігантському міському звалищі. За сюжетом «Круги менше і менше» поліції до цієї трагедії немає ніякого діла, вони навіть не почали розслідування. Одного разу було знайдено понівечене тіло хлопчика і до розслідування підключилися два священика-єзуїта Гас Саєнс і Джером Лусеро. Священики вже не сподіваються достукатися до правоохоронних органів — вони просто беруть правосуддя в свої руки. Гас і Джером намір зловити маніяка, щоб зрадити його суду Божому, який вони взяли в свої руки. Серійний злочинець нещадно знищує дітей бідних людей, відвозить на величезне звалище і нема на нього управи.

Представники поліцейських органів не намагаються розслідувати справу, що обурює і спантеличує. Після кількох невдалих спроб залучити державні органи до роботи, два священнослужителя-єзуїта приймають тверде рішення розібратися самостійно. Він має намір здійснити справедливу відплату, тому як, не бачать іншого виходу, як позбавити життя лиходія.

Він повинен бути покараний будь-яким шляхом, зневірені чоловіки зроблять все можливе для цього і дійдуть до кінця! Фільм Круги менше і менше (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Райя Мартін
Актори: Карла Хемфріс, Ноні Буенкаміно, Сід Лусеро, Гледіс Рейс, Раффі Техада

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress