Еліс жила в нормальній родині. Родичі не завжди дружать, іноді виникають сварки і конфлікти. Дівчина любила всіх, і маму, і тата і брата Ітона. Хлопець був для героїні кращим другом, з ним вона ділилася найпотаємнішим. Багато подружки не розуміли такої прихильності до брата, але Еліс було все одно. Одного разу між Ітаном і батьком сталася велика сварка. Після цього вони стали чужими, а синові навіть довелося виїхати з рідної домівки. Еліс не змогла прийняти чиюсь сторону і залишилася з батьками.

Вона сильно сумувала за Ітану, і через пару років їде провідати його. Хлопець тепер проживає у великому особняку, розташованому далеко від міста. Разом з ним там мешкає і його дівчина Місті. Проти обраниці брата, сестра анітрохи не заперечувала, вона навіть спробувала налагодити відносини з нею. Але це виявилося не так просто. Незабаром всі мешканці будинку відчули себе дивно. З ними почали відбуватися невластиві для них речі. Еліс і зовсім почала бачити галюцинації, свідомість інших стало піддаватися дивним явищам.

Що ж відбуватиметься в цьому ізольованому від світу місці? Хто зможе пояснити походження цих бачень? Чи пов’язано це з місцем? Або ж справа в новому оточенні? Фільм Ласкаво просимо, незнайомець (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джастін Келлі
В ролях: Райлі Кіо, Калеб Лендрі Джонс, Еббі Лі, Розмарі Ховард, John Clofine

загрузка...