Фільм Ліс примар (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Адміністрація навчального закладу, де на викладацькій посаді служить Джесс, повідомляє родичів про зникнення вчительки. Сара змушена почати пошуки двійнята, що потрапила в безвихідну ситуацію. Поліція острова Хонсю інформує американку про добровільну відвідуванні аномальної місцевості біля підніжжя Фудзіями. Лісиста територія сумно прославилася в середовищі потенційних самовбивць як район, де легко і невимушено можна залишити реальність, опинившись на небесах. Без зволікання Сара купує квиток на комфортабельний лайнер по маршруту в Токіо.

Інтуїція близнюка підказує стурбованої блондинці правильне рішення. Чоловік Тому відмовляв благовірну від термінового турне в Японію. Геральдична особистість, прислухавшись до особистих відчуттів, сміливо, без вагань рушив у дорогу. Пригоди в середині пригнічує психіку простору лякають своєю непередбачуваністю і зневірою. Віщий сон штовхає вимушену туристку на прийдешні випробування вірністю родинним зв’язкам. Забута богом територія Аокигахары дозволяє зустрітися з абсолютною смертю власні очі. Страшні видіння турбують. Тремтіння пронизує до кісток. Туристичні маршрути не припускають імпровізованих дій. Провідник не стане переслідувати самотнього адепта суїцидальної спрямованості.

Паломники захоплюються унікальною місциною, де трапляється велике таїнство безгрішного знищення плоті. Красива легенда в реальності пахне гниттям загиблих тел наївних субстанцій. Фільм Ліс примар (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джейсон Заду
В ролях: Наталі Домер, Оуен Мэкен, Стефані Вогт, Осаму Танпопо, Ясуо Тобисима, Ібукі Канеда, Акіко Івася, Кикуо Ічікава, Норіко Сакура, Йозеф Аокі


загрузка...