Фільм Лист смерті (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Відзначаючи Хеллоуїн, під час якого на вулицях лунають сміх, дитячі голоси, веселі жарти, покликані налякати, можна отримати не лише гарний настрій. Той, кому не пощастило, стає адресатом для «листа жаху». Якщо його терміново не відправити іншій людині, неприємності, пов’язані з підступами темних сил, гарантовані. Принаймні, так думають багато людей, що воліють перестрахуватися, ніж відчувати на собі неприємну силу потойбічних істот. Джеймс проживає з сім’єю на тихій, безпечній вулиці Детройта і відноситься до містики скептично.

Він людина вкрай віруюча, що не сідає за стіл без молитви. Серйозний, навіть нудний чоловік вимовляв недолугої дочки, яка зробила чергове татуювання. Його промову перервав дверний дзвінок. Джеймс відкривши двері, побачив на порозі пакет з написом «Бу!». Нікого навколо не виявивши, герой заніс дивну посилку в будинок.

Вирішивши, що дурні підлітки намагаються їх розіграти, Джеймс не сприйняв лист всерйоз, піддавши сім’ю небезпеки. Фільм Лист смерті (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Люк Джейден Савіцкі
Актори: Аврора Перрино, Джейден Пайнер, Джилл Марі Джонс, Роб Забрескі, Чарлі Палмер Ротуелл, Рувим Блюменштейн, Каден Бросовскі, Дуайт Генрі, Ентоні Курковського, Фелікс Маккарті


загрузка...