У фільмі «Літо 84», компанія шкільних приятелів займається досить незвичайним заняттям в період літніх канікул. Чим можуть займатися хлопчаки, надані самим собі і звільнені від набридливої навчання? Вдень вони влаштовують імпровізовані велогонки, купаються і засмагають. Вечорами весела компанія намагається кадрити місцевих дівчат, гуляє в парках і скверах. В цілому, це стандартний набір підлітків, які вбивають час літніх канікул. Однак незабаром хлопцям належить спробувати себе в ролі детективів, і причиною тому стає холодить душу подія, що збурило мешканців тихого провінційного містечка.

Пропала дитина, і поліція підозрює, що зникнення хлопчика далеко не одиничний випадок. У департаменті шерифа припускають, що в околицях орудує серійний вбивця, однак, сторонніх у місті не було вже давно. Виходить, що один із жителів міста є психопатом, який вбиває дітей. Населення в жаху, батьки намагаються не відпускати своїх чад на вулицю. Четверо підлітків вирішують провести власне розслідування, розраховуючи вийти на слід маніяка.

Дивіться фільм і дізнаєтеся, що юні детективи підозрюють свого сусіда Маккі, але здатний добродушний поліцейський виявитися жорстоким вбивцею? Фільм Літо 84 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Франсуа Симар, Анук Висселль, Йоанн-Карл Висселль
В ролях: Грем Верчир, Джуда Льюїс, Калеб Емері, Кору Грютер-Ендрю, Тиера Сковбай, Річ Соммер, Джейсон Грей-Стенфорд, Шона Йоханнес, Марк Брендон, Дж. Алекс Бринсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress