Троє молодих людей несподівано пропали, визначити, де в даний момент можуть перебувати Джозеф Мур, Кайл Міллер і їх подружка складно. Поліція намагається знайти нитки, за які можна вхопитися, але все без результату, картина «Люди-тіні: Історія зникнення Сари Маккормік» покаже, до якого висновку прийдуть сищики. Скоро надходить повідомлення від влади, виявилося, в машині, на якій перемішалася трійця, була виявлена відеокасета. Напередодні інциденту хлопці займалися збором інформації про загальний страх людства тіньових фігурах.

Студенти намагалися з’ясувати, чому народ боїться темряви і миготіли тіні, їм хотілося докопатися до істини, дійсно існують перевертні або просто очі нещасних обманюють їх. Коли ентузіастам вдалося зняти дивну форму в темряві, стало очевидно, що хтось дійсно переміщається поруч, ймовірно чорному, смоляному суті не сподобався підвищений інтерес цікавої молоді, і він вирішив розправитися з юними допитливими сміливцями. Фільм Люди-тіні: Історія зникнення Сари Маккормік (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Наскільки це є реальність, належить дізнатися професіоналам. До якого висновку прийдуть сищики, вивчивши паранормальні явище, а головне зможуть знайти живими або мертвими учасників подій?

Режисер: Джозеф Маццаферро, Jospeh D. Thomas
Актори: David E. McMahon, Lisa Mcconnell, Кірні Нельсон, Mara Darrow, Джозеф Маццаферро

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress