Фільм Людський сад (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Назавжди залишивши Канаду, головна героїня вирішує переїхати до Японії. Але головне, що їй хотілося — якнайшвидше розірвати відносини з молодою людиною. А той тим часом займався створенням музики. Але ось несподівано в цьому самому місті з’являється його дівчина. Але дівчина незабаром розуміє, що її коханий зник. І лише потім дізнається, що той пропав без вісті. Сталося це подія саме в той момент, коли він і його група, виконували новий кліп. Для цього обрали саме мальовниче місце на лісовій околиці. Але ця лісова галявина була відома, як Ліс самогубців.

Дивні дії деколи приховували в собі безліч таємниць. Тепер головній героїні доведеться розкрити найстрашніший секрет. Що за всім цим стояло, ще потрібно було з’ясувати, рівно так само, як і дізнатися секретну інформацію походження подій, внаслідок чого зникали люди. Проходить якийсь час і дівчина розкриває першу таємницю, але вона виявляється небезпечною для її особистої життєдіяльності. Фільм Людський сад 2016 дивитися онлайн в хорошій якості HD.

Дуже скоро загроза нависне не тільки над місцевим провінційним містечком, але і над всіма ділянками, розташованими поблизу в кілька кілометрів. Постійно люди пропадали в глибині цього зловісного лісу, і ніхто звідти не повертався.

Режисер: Надя Литц
В ролях: Дрі Хемінгуей, Памела Андерсон, Джей Уест, Лієн Балабан, Франсуа Арно, Джеймс ЛеГрос


загрузка...