Раніше люди часто відзначали свята, нині забуті. Наприклад літнє сонцестояння, коли язичниками проводилися спеціальні обряди. Вважалося, що в цей день відбувається щось особливе, що може вплинути на життя людини. Група студентів, що навчаються у Фінляндії, вирішує по-своєму відзначити це свято. Для цього вони відправляються в густі ліси, де у їх приятеля розташований літній будиночок. Вранці все їхали в машині, фотографуючи мелькають за вікнами природна краса.

Дорога була дуже довга і все навіть трохи занудьгували. Тільки спиртне, якою був напханий багажник, гріло їх душі і піднімало настрій. Чим далі в ліс їхала компанія, тим гірше і безлюдних ставала дорога. Було видно, що рідко хто тут з’являється. Серед дерев виднілися старі, іржаві цистерни, похмурі, покинуті будинки, безхазяйні машини. Це був хутір перед самим кордоном, в якому вже давно ніхто не живе. Найближчий магазин був за десятки кілометрів, але господар будиночка заспокоїв усіх, сказавши, що у нього все що потрібно.

Нарешті всі прибутки до невеликого будинку, всередині якого було чисто і затишно. На наступний день стало відбуватися щось жахливе. Одного з хлопців вбило прямо в машині якась істота. Фільм Лють: Напередодні літнього сонцестояння (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Tii Ricks
В ролях: Майкл Вардиан, Холлі Джорджія, Джонні Санчон, Крістіан Сандстрем, Greta Mandelin, Юссі 69, Eero Hasu, Katja Jaskari, Mikko Korhonen, Майт Лепік

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress