загрузка...


У Мадлен є психічний розлад. Ліки допомагають їй тримати себе в руках, взаємодіяти з суспільством і вести звичайний спосіб життя. Коли мама дізналася про хворобу дочки, то вирішила, що дитині буде корисно займатися танцями. Мистецтво надає терапевтичний ефект і цьому є багато прикладів. Так і було протягом деякого часу. Тренування допомагали Мадлен не піддаватися депресивним думкам, вона досягла високих результатів і навіть потрапила в дуже відому танцювальну трупу, проте з деяких пір душевна хвороба знову стала нагадувати про себе. Мадлен отримала головну роль у новій постановці.

Режисер хоче, щоб вона стала єдиним цілим зі своїм персонажем, адже тільки так дівчина зможе передати драму і зачепити серця глядачів. Юна танцівниця відповідально підійшла до своєї роботи, але поступово, занурюючись в чужий внутрішній світ, вона втрачає зв’язок з реальністю. Ситуація ускладнюється ще й тим, що вона перестає приймати препарати, вважаючи, що вони заважають роботі і прояву артистизму.

Остаточно заплутавшись між дійсністю і вигаданим світом, Мадлен здійснює необдумані вчинки. Важко вгадати, якою може бути її наступна витівка. Фільм Мадлен Мадлен (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Жозефін Декер
Актори: Хелена Ховард, Міранда Джулай, Моллі Паркер, Оквуі, Суніта Мані, Феліпе Бонілла, Ліза Тарпс, Кертисс Кук, Рейнальдо Піньелла, Миру Лукреція Тейлор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress