У сучасному світі можуть відбуватися найнеймовірніші ситуації. Японці народ досить оригінальний. У будь немислимою обстановці вони не втрачають свої індивідуальні якості. У кінокартині «Манери виживати 5+», показані п’ять окремих сюжетних ліній, які переплітаються між собою. Чоловік Ishigaki регулярно вбиває свою не зовсім нормальну дружину Мімі. Потім він ховає тіло жінки в лісі і їде додому. Через деякий час жива Мімі повертається до чоловіка. Вона люто накидається на нього, вимагаючи поліпшення життя. Ishigaki знову змушений повторити страшну процедуру. Шановний батько сімейства Тацуя Кобаяші вселив собі, що він курча, якому терміново потрібно навчитися літати.

Його дружина Міса і дочка Кахо відвели його до гіпнотизера Аояме, щоб той допоміг чоловікові. Три молодих зломщика заради забави грабують будинки, абсолютно не замислюючись про наслідки. Жорстка і безпринципна Йоко намагається знайти нові напрямки для реклами. Фільм Манери виживати 5 (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Жінка не хоче зрозуміти, що деякі її вчинки абсолютно аморальні. Найманий вбивці з Америки приїхав вбити президента фармацевтичної компанії Казаму. Поки ж кілер не може знайти спільну мову з перекладачем Катагірі.

Режисер: Ген Сэкигути
В ролях: Таданобу Асано, Рэйка Хасімото, Кеко Коїдзумі, Хіросі Абе, Иттоку Кисибэ, Юмі Асоу, Кандзі Цуда, Есіюкі Морисита, Джей Уест, Есиеси Аракава

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress