У центрі всієї історії стоїть одна жінка, що відома на всю округу за рахунок свого таланту. А вміння її проявляються у рятуванні інших людей, від усіх можливих проблем зі здоров’ям. Тільки вона не є лікарем, адже героїня переслідує шлях нетрадиційної медицини або простіше кажучи, вона знахарка. Незважаючи на малу популярність і недовіра до подібних людям, щодо героїні такого сказати не можна. Адже вона відома на весь містечко і більше того, вже сотні разів рятувала людей від найстрашніших хвороб. Їй вірять і її поважають і все це більш ніж заслужено. Разом з улюбленим заняттям, у жінки є молодий син.

Він хворий, але його хворобу вилікувати вона не в змозі, так як недуга проявився в розумовій відсталості. З цієї причини, героїні доводиться постійно стежити за своєю дитиною. Благо це не так важко, адже незважаючи на свою обмеженість, він досить добре піклуватися про себе. Однією з таких рис, є той факт, що він самостійно гуляє і більш того, є в нього і друзі. Фільм Мати (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тільки саме з ним і буде пов’язана проблема, адже одного разу хлопець не повернеться вночі додому. Прийде він тільки під ранок і помітно п’яним. Слідом за ним прийде і поліція, що надасть звинувачення у вбивстві дівчини.

Режисер: Пон Джун-хо
В ролях: Кім Хе-джа, Вон Бін, Чин Гу, Юн Джэ-мун, Чон Мі-сон, Сон Се-бек, Кім Бен-сун, Чхон У-хи, Кім Джин-гу, Е Му-єн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress