Відомий журналіст і письменник-початківець Кесукэ Якумото заінтригований злочином недавнього минулого і збирається провести власне розслідування обставин загибелі молодої топ-моделі. Заради цього журналістського розслідування чоловік навіть умовляє свою наречену Юріко відкласти весільні плани, поки самозваний детектив не вивчить всі деталі смерті моделі і не поставить крапку в страшної трагедії, що сталася з фотомоделлю. Під час зйомок у фотостудії відомого майстра сталася пожежа і сліпа топ-модель не змогла вибратися з охопленої вогненним полум’ям кімнати.

Поліція визнала смерть дівчини нещасним випадком, але у репортера є величезні сумніви. Він почав вивчати особистості фотографа і знайшов у біографії містера Кіхаразакі безліч нехороших моментів. Дитинство і юність майбутнього фотографа і його рідної сестри були наповнені жорстокістю і насильством, які назавжди залишили печатку на проблемних родичах.

Якщо вірити чуткам, то фотомайстер давно мріяв зняти на плівку людини, що опинилася в полоні вогняної стихії. І ось раптом в його студії відбувається пожежа і гине модель. Фільм Минулої зими, прощання з тобою (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Томоюки Такимото
Актори: Таканорі Івата, Мідзукі Ямамото, Такумі Саїто, Реіна Асамі, Кадзукі Кітамура, Кахо Цутімура

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress