Темрява, що це таке і що вона таїть у собі? Для одних вона стане справжньою втіхою і укриттям, а для інших нестерпної тортурами і катуванням. Основну частину населення темрява лякає і насторожує, але деяким дає сили і життя, нехай тільки в темряві, але все ж життя… Головну героїню Софію і членів її сім’ї постійно переслідує істота, що живе в темряві. Силует злосливої жінки з’являється тільки при виключенні світла, спершу вона просто спостерігала і очікувала чогось з далека, але тепер Діана почала активно давати про себе знати.

Такі знаки уваги мало кому стануть приємні, особливо якщо це може позбавити тебе життя і твоїх близьких людей… Чого хоче подруга дитинства, і чому вона мстить саме Софії? Істота з темряви не дає спокою ні кому з близьких дівчини. Хлопця Мартіна вона так само не залишила без своєї уваги, тепер вся сім’я перебуває в паніці і страху. Де їм шукати допомоги і як позбутися від злісної подруги дитинства, на ці питання відповідь потрібно буде відшукати самостійно і тут же втілити в життя.

Ось тільки хто виявиться сильніше і витриваліше: Софія, яка готова на все заради своїх рідних і дорогі їй людей або ж все-таки озлоблена Діана, проти якої в нічний час практично неможливо вистояти. Фільм Місто брехні (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бред Фурман
В ролях: Джонні Депп, Форест Уітакер, Тобі Хасс, Луїс Хертэм, Дейтон Каллі, Ніл Браун мл.

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress