У невеликому провінційному містечку в 1994 році стався жахливий випадку. Два маленьких хлопчика були виявлені мертвими в будинку одного з них. Така подія змогла сильно відбитися на спокійному житті мирних городян і вони стали сильно переживати за своїх власних дітей. З самого початку всі думали про те, що вбити їх могли однокласники, але тільки так і не вдалося знайти хоч якихось доказів цьому. Через деякий час, у відділення поліції прийшов один з місцевих жителів і повідомив про те, що саме він і є вбивцею. Чоловіка відправили в тюремну камеру на довгі роки.

Хазеф Ассада, а також Карл Мерк професійні детективи і через двадцять років дана справа привернула їх увагу. У них в руках абсолютно випадково виявилося дану справу і вони вирішили уважніше його вивчити. Після того, як герої кінострічки зіставили всі факти, то стало очевидним що у в’язниці сидить абсолютно невинна людина. Справжній злочинець всі ці роки продовжує спокійно розгулювати на волі і радіє тому, що йому зійшло таке лиходійство з рук. Тоді детективи вирішують провести власне розслідування і знайти справжнього винуватця. Фільм Mysterium. Вбивці фазана (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

З кожним кроком вони починають наближатися до істинної розгадки і перед ними розкриваються нові обставини події. Незважаючи на всі складнощі детективи не звикли здаватися і мають намір довести розпочате до самого кінця.

Режисер: Міккель Нергор
В ролях: Микола Лі Каас, Фарес Фарес, Йохан Філіп Асбек, Давид Денсік, Даніца Чурчич, Сара-Софі Бусснина, Джохэнн Луїз Шмідт, Марко Ильсе, Беате Біллі, Пітер Крістофферсен

загрузка...