загрузка...


Літній чоловік, а в минулому ветеран Другої світової війни Ерл Стоун протягом всього життя намагався досягти великих висот і стати забезпеченою і шанованою людиною, але при цьому йому доводилося жертвувати. Опинившись перед непростим вибором – сім’я або робота, він вважав за краще другий варіант. Проте усвідомити, що його рішення було помилковим, чоловікові довелося тільки в глибокій старості, після досягнення 80 років. Його діти, у вихованні яких він практично не брав участь, спілкуватися з батьком не бажають, як і дружина, затаївши на нього величезну образу.

Залишившись в повній самоті і відчуваючи значні фінансові труднощі, Ерл в детективному фільмі «Наркокур’єр», заснованому на реальних подіях, отримує пропозицію заробити перевізником. За транспортування вантажу, який пенсіонер повинен перевезти в своєму автомобілі за вказаним маршрутом, йому пообіцяли непогану винагороду. Щоб позбутися проблем з грішми і відволіктися від поганих думок, старий погоджується, проте він ще не здогадується, що підписав контракт з великим мексиканським наркокартелем, і його вантажем будуть наркотики. Фільм Наркокур’єр (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ерл виконує доставку настільки успішно, що наркоторговці з кожним разом збільшують кількість товару, вартість якого вже сягає кількох мільйонів доларів, але незабаром чоловік привертає увагу агент наркоконтролю Коліна Бейтса.

Режисер: Клінт Іствуд
В ролях: Клінт Іствуд, Бредлі Купер, Таїса Фарміга, Лоренс Фішберн, Майкл Пенья, Енді Гарсіа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress