Почалася ця історія в Єллоустонському національному парку. Займає він величезну територію, а розміщується відразу в трьох штатах. Це гарне місце, куди приїжджають туристи, щоб не тільки подивитися, але і відпочити, провести в ньому деякий час. У 2009-му році в парку сталася страшна трагедія, яка шокувала всіх місцевих жителів. Вони дізналися, що на території парку, який завжди був безпечним місцем, скоєно три вбивства.

Нещасних жертв застрелили в лісі, десь в глибині. Передбачуваного вбивцю поліція майже відразу затримала, але людина він говорив щось невиразне, тому свідчення його були не зовсім чіткими. Втім, докази були проти нього, так що він і відправився до в’язниці. Через шість років після цього один сищик вирішив ще раз спробувати провести розслідування. Йому здається, що в цій справі залишилося багато питань, а за грати посадили, можливо, не ту людину. Чоловік починає нове опитування свідків, перечитує документи, переглядає відеозаписи. © baskino-z720.ru

Він шукає якісь зачіпки, а знаходить дещо інше, що його дуже дивує і вражає… Фільм Населення: Ноль (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джуліан Т. Піндер, Адам Левінс
У ролях: Джуліан Т. Піндер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress