загрузка...


Бен втратив сенс життя після трагічної події, що сталася в його родині. Його улюблена дочка загинула і тепер чоловік не знає, як жити далі. Біль від втрати близької людини ніяк не затихне. В одну з ночей герою сниться сон, в якому його дочка все ще жива і вони проводять час разом. Цей сон почав повторюватися постійно. І Бен вже не може зрозуміти, де реальність, а де бачення. Він все більше йде від межі реальності, занурюючись у примарний світ… У самому осередку подій виявляється чоловік на ім’я Бен, який втратив рідну дочку в жахливій катастрофі.

Головний герой «Не йди» в результаті цієї трагедії став в буквальному сенсі спустошеним. Він втратив будь-який сенс до подальшого існування. А тут ще така напасть — Бену постійно сниться один і той же сон, в якому він спілкується зі своєю дочкою живою і неушкодженою. Незабаром чоловік став втрачати межі між сном і дійсністю.

Тепер він готовий піти з головою в примарний світ по ту сторону реальності. Але, йому варто розуміти, що таким чином він все одно не зможе повернути свою дочку. Фільм Не йди (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Глісон
В ролях: Стівен Дорфф, Мелісса Джордж, Саймон Делані, Гевін О’коннор, Эйвин МакГиннити, Грейс Фаррелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress