Фрезьер-добре відомий сищик, що має багатий досвід і цілком заслужений авторитет. Його головний опонент-професійний нальотчик, за спиною якого залишилося чимало успішно пограбованих банків. Сутичка з хитромудрим противником стала для детектива своєрідною справою честі. Цього разу він обов’язково зловить злочинця, що зарвався. Всі карти сплуталися після появи ще одного сумнівного учасника подій. Мова йде про прекрасну дівчину, що працює брокером. До деяких пір Мадаліна лише побічно брала участь в даному протистоянні, але саме її дії призвели до виникнення маси несподіваних ситуацій.

Не виключено, що зловмисники зупиняться після чергового успішного пограбування, тому будь-яке зволікання може призвести до малоприємного результату. Долтон впевнений у власній безкарності, постійно бере під контроль заручників і примудряється своєчасно втекти від переслідувачів. Мила дівчина довго намагається визначитися з вибором, але стає зрозуміло, що вона веде свою ретельно продуману гру.

Не виключено, що вона віддасть перевагу переможцю. Ці люди не поступляться власними інтересами і доведуть справу до логічної кінцівки. Фільм Не спійманий – не злодій (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Спайк Лі
В ролях: Дензел Вашингтон, Клайв Оуен, Джоді Фостер, Крістофер Пламмер, Віллем Дефо, Чіветель Еджіофор, Карлос Андрес Гомез, Кім Директор, Джеймс Рэнсон, Берні Рейчел

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress