Фільм Не то ліжко: Гола погоня (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Стэлла і Оуен прокидаються в готелі, прикуті одне до одного наручниками, не пам’ятаючи нічого про події вчорашнього дня. Переглянувши повідомлення на телефоні, вони розуміють, що їх життя в небезпеці. Намагаючись зрозуміти, що сталося, вони відтворюють події минулого вечора, але з кожним відповіддю з’являються нові питання. Не щоранку приносить прокинулась людині позитивні емоції. Стелла і Оуен опинилися в одному ліжку, проте не пам’ятають за яких обставин вони потрапили в готельний номер. Насторожує в цій ситуації той факт, що пара закута в наручники.

Кому знадобилося розігрувати цей фарс? Почавши розбиратися в причинах неприємного становища, мимовільні заручники проблеми розуміють, що з ними веде злу гру непередбачуваний злочинець. Що він задумав? Чому обрав цих конкретних громадян для своєї жорсткої забави? Яких сюрпризів чекати хлопцеві та дівчині?

У проведенні детального розслідування потрібно поквапитися, тому що нові метаморфози навряд чи порадують тих, хто опинився в зоні ризику. Фільм Не то ліжко: Гола погоня (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Моніка Мітчелл
В ролях: Джуел Стейт, Корі Севьер, Ліза Беррі, Линзи Барклай, Ноам Дженкінс, Джефферсон Браун


загрузка...