Після тривалого роману закохані все ж вирішуються одружитися. Після весілля герої фільму «Небезпечний шлюб» відправляються в подорож по морю на власній яхті. Що може бути романтичніше, ніж тільки удвох гойдатися на хвилях і насолоджуватися немислимим щастям. Бріджит і Девід завжди про подібне мріяли, а тепер цей унікальний день настав. Через кілька днів романтики сімейну парочку чекає зустріч зі справжніми піратами, які нападають на молодят. З’ясувавши, що Девід казково багатий, невідомі викрадачі відвозять його з собою, а дружину змушують заплатити викуп.

На превеликий жаль, грошима чоловіка жінка не здатна розпоряджатися по його волі. Почавши дивитися фільм онлайн, вийде з’ясувати, що тепер до справи підключається права рука бізнесмена міс Порше. Дама є досить комунікабельною натурою, яка знає свою справу. Смутні сумніви всередині змушують дамочку самостійно перевірити всю історію того, що сталося і спробувати знайти підступ.

Фінансовий директор підозрює, що все, що сталося, була задумкою новоспеченої дружини шефа, яка погодилася вийти заміж за Девіда тільки заради грошей. Фільм Небезпечний шлюб (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майкл Фейфер
В ролях: Емілі Обрайен, Роб Майес, Сабіна Гадекі, Donta Tanner, Метт Галліні, Челсі Рікеттс, Жаклін Лорд, Брок Барнетт, Wolf Lee Counsel

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress