Фільм Неможливість захисту (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Справжній менталіст повертається в образі японського садиста Тадаші Усобуки, який свій унікальний талант читання людей і проникнення до них в голову не використовує заради допомоги оточуючим, а для їх безжального вбивства. Головний герой кінофільму, знятого по однойменній серії коміксів – найманий вбивця, який використовує вкрай нестандартний і важко ідентифікується спосіб ліквідації своїх мішеней. Поліція знаходить черговий труп, проте не здатна довести насильницький злочинний вчинок, адже сцена виглядає як типовий суїцид – такий почерк блискучого кілера, який доводить мішень до самогубства словами, натяками, психологічним навіюванням, після чого зникає з місця злочину, натурально не залишивши слідів.

Кожен раз збираючись на справу, Тадаші надягає свій улюблений чорний костюм, одягається в такого ж кольору злодійські наміри та встановлює контакт з черговим клієнтом зі списку на ліквідацію. Вийшовши на полювання, кілер не знає поразок і провалів, влаштовує суїциди направо і наліво, демонструючи унікальний геній. Однак навіть з найвищим рівнем самогубств, яким сумно славляться просунуті азіатські країни, поліція починає підозрювати злокозненное участь невідомого вбивці в тривалій суїцидальної серії.

На слід зловісного менталіст виходять особливо обдаровані співробітники правоохоронних органів, але як довести вину хітмана, який користується силою навіювання? Фільм Неможливість захисту (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кодзі Сираиси
В ролях: Торі Мацудзака, Еріка Савадзірі, Еріна Мано, Сей Асина, Макэню Арата, Тэцуя Сугая


загрузка...