загрузка...


Містична картина оповідає про молоду дівчину Кейсі Белл. У неї було важке дитинство. Рідна мати, не пояснивши причин, кинула її. Все це час Кейсі відчувала сильну ненависть до матері за її вчинок. Дізнавшись, що мати вчинила самогубство почала сумувати. Через півроку дівчина зрозуміла причини вчинки матері. І те, що у неї не було вибору. Здавалося, що життя Белл почала налагоджуватися. Але тут їй почали снитися жахливі сни. У них були собаки, у яких були перевернуті голови. Так само дівчині всюди ввижався маленький хлопчик. Він наганяв жах.

Пройшовши огляд у лікаря, вона отримала в діагнозі гетерохронію. Ця рідкісна хвороба, яка зустрічається у двійні або близнюків. Для неї це було дивно чути. Адже в сім’ї вона була єдиним чадом. Розповівши про дивний діагноз батькові, Кейсі зрозуміла, що він щось приховує. Батько повідав, що на УЗД мамі діагностували близнюків. Але ще до пологів її брат помер. Батько так само сказав, що Джамбі це прізвисько малюка. Фільм Ненароджений (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вислухавши тата, дівчина почала розуміти, що духи попереджають про бажання Джамбі народитися. Кейсі розуміє, що в одинаки не впорається з духом, який переслідує її, і звертається до екзорциста. Вона впевнена, що він обов’язково допоможе.

Режисер: Девід С. Гойер
Актори: Одетт Еннейбл, Гарі Олдман, Кем Жиганде, Міган Гуд, Ідріс Ельба

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress