Фільм «Ненсі» в черговий раз доводить, що людина не може правильно розпоряджатися досягненнями технічного прогресу. Інтернет – миттєвий доступ до будь-якої інформації, розміщеної у вільному доступі. Примітно, що Всесвітня павутина створювалася для блага людей, але кінцеві споживачі знайшли їй інше, кримінальне застосування. Єдиний недолік інтернету – можливість зберегти анонімність, що створило сприятливе середовище для розвитку нової злочинної галузі: кіберзлочинності. Зловмисники здатні легко отримувати доступ до особистої інформації будь-якої людини, спустошуючи його особові рахунки. Ненсі Фріман – інтернет-шахрайка, але діє вона з високою часткою артистизму, буквально вживаючись в образ іншої людини.

Дівчина ніби перевтілюється, що дозволяє їй без проблем добитися уваги співрозмовника, вміло пройтися по нотках жалості і співчуття, і отримати свій приз у вигляді невеликої грошової суми, яку пожертвують жалісливі користувачі мережі.

Кримінальний бізнес процвітає, але одного разу з Ненсі відбуваються відразу три неприємності: починає проявлятися роздвоєння особистості, з’являються проблеми на особистому фронті і нависає загроза викриття. Дивіться фільм «Ненсі» 2018 онлайн в хорошій якості HD 720 щоб дізнатися, чи вдасться дівчині виплутатися з ситуації, що склалася.

Режисер: Христина Чоу
Актори: Андреа Райзборо, Стів Бушемі, Енн Дауд, Джон Легуізамо, Дж. Сміт-Камерон, Марінда Андерсон, Jamie Angelle, Лоренцо Беронілла, Оуен Кемпбелл, Самрат Чакрабарті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress