Фільм Ненсі Дрю і потаємні сходи (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Свіжа робота юної нью-йоркській зірочки знову ставиться до улюбленої в Америці і в світі книжці, хоча на цей раз мова йде про куди більш веселе, життєрадісному, розважальному чтиві – всесвіту дівчата-детектива, придуманої письменницею Мілдред Уирт Бенсон. Ім’я Дрю-молодшої відомо на весь Чикаго, де юна детектив розкрила кілька гучних злочинів, над якими безуспішно билися кращі детективи міста. Досвідчені, заслужені майстри розшуку змушені були відступити перед загадками, поставленими убивцями, грабіжниками й іншими розбійниками, а ось розумна дівчинка проявила неймовірний талант і зуміла вийти переможцем з поєдинку зі злочинністю.

Однак пригоди у великому місті тепер в минулому, тому що після смерті дружини батько Карсон разом зі своєю заповзятливої донею перебирається в провінційне містечко Рівер-хайтс, де дівчині відразу ж стає нестерпно нудно, сумно і нецікаво. Провінція не може запропонувати молодий професіоналку розшуку гідних викликів, які справно підкидав багатомільйонний Чикаго, поки одного разу Ненсі не дізнається про страшний особняк сестер Тернбулл. Фільм Ненсі Дрю і потаємні сходи (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У цій зловісній садибі Вікторіанської епохи відбуваються тривожні події паранормального характеру або ж за умислом чиєїсь живої, реальної і надзвичайно хитрої злочинної натури.

Режисер: Кетті Ши
Актори: Софія Лілліс, Сем Треммелл, Андреа Андерс, Лаура Віггінс, Лінда Лавін, Джессі Бойд, Джон Брідделл


загрузка...