загрузка...


Звичайний хлопець П’єр з провінційного містечка подає надії на музичному терені. Віолончеліст перебуває в ейфорії, коли поважна комісія зараховує перспективного абітурієнта на перший курс консерваторії. Творчі розбіжності з диригентом струнного оркестру не дозволили розвинутися музиканту до величних висот. Раптова смерть обох батьків позбавила хлопця можливості завершити навчання в престижному закладі. Робота барменом обтяжує юнака, який залишився без гроша. Вечірня прогулянка сумно завершується падінням в каналізаційний колодязь, розташований на приватній ділянці.

Випадковим чином господиня нерівній землі виявила нове поглиблення, де був незнайомець. Використовуючи мотузку, чарівна Стелла витягує бідолаху з рукотворною пастки. Вдячний чарівної героїні за порятунок П’єр намагається відплатити мечтательнице чеснотою. Злочинець Шейн вривається в особняк до власника магазину добрив, щоб з приватного сейфа викрасти готівку, не враховану в податковій декларації. На шляху в Санта-Моніку розбійник підбирає голосуючого біля узбіччя П’єра, щоб доставити закоханого серцеїда до автосервісу.

Після сварки кинутий попутником камінь випадково вдаряє по тімені водія. У рюкзаку шофера пасажир виявляє безліч запечатаних в пачки купюр. Фільм Нерівна земля (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Zachary Sluser
В ролях: Антон Єльчин, Зої Дешанель, Джон Хоукс, Аліа Шокат, Френк Ланджелла, Кіран Хайндс, Обрі Плаза, Бенжамін Роджерс, Прімо Аллон, Гарі Хетерінгтон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress