Пророче сновидіння побачив вночі підліток Нік Пауелл. На урочистому прийомі, присвяченому випускникам, мати говорить виразний спіч для поважної публіки. Аристократи вислуховують уважно напутню промову інтелігентної дами. Юнак ввічливо віддаляється за інший стіл з іменним тортом. Шматок зі своєю фізіономією важко лізе ювіляру в горло. Доля завершується в підвалі з інструментом, куди від безвиході спустився бідолаха. Поетичні здібності феномена мати не спромоглася оцінити. Самотня жінка вже намітила для вундеркінда план долі.

Відступати від схеми чужої, наміченої ляльководами життя хлопець збирається спочатку. Мрії про підготовчі Філологічні курси збудуться, якщо самостійно вникнути в ситуацію. Пауелл збігає віртуально в Лондон на факультатив з літературознавства. Захоплений віршами і творчістю Байрона дитина мріє пізнати глибоке мистецтво написання літературних опусів на абстрактну тематику.

Матінка контролює підлітка, що виражається в читанні фізіономічного підтексту. Знайдений авіаквиток зриває плани, але не витравлює глобальну ідею. Фільм Невидимий (2007) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід С. Гойер
В ролях: Джастін Чатвин, Маргарита Левіева, Маршу Гей Харден, Кріс Маркетт, Алекс О Локлін, Каллум Кіт Ренні, Мішель Харрісон, Райан Кеннеді, Ендрю Френсіс, П. Лінн Джонсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress