загрузка...


Адріано-великий бізнесмен, що володіє великим впливом в певних колах. Цілеспрямований чоловік, наділений стійким характером, зумів великих успіхів домогтися в підприємницькій діяльності, отримавши повагу серед городян. Впевнений у своїх здібностях підприємець внутрішнім володіє чуттям, безпомилково дозволяє визначати правильний напрямок для просування до чергового успіху. Він стоїчно зустрічає чергові випробування, долаючи мужньо численні труднощі. У нього є красуня-коханка, що дає розраду після трудового, виснажливого дня. Одного разу відбувається непорозуміння, в результаті якого Адріано звинувачують у смерті подруги.

Шокуюча новина миттєво облітає місто, громадськість приймається активно обговорювати неприємну інформацію, яка стрімко обростає новими подробицями. Бізнесмен, який бажає відновити статус чесної людини, звертається за Послугами до досвідченої адвокатеси, що користується бездоганною репутацією. Фільм Невидимий свідок (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ситуація ускладнена тимчасовими жорсткими рамками. За короткий термін опрацювати потрібно безпрограшну тактику поведінки на судовому розгляді, щоб здобути перемогу.

Режисер: Стефано Мордини
В ролях: Ріккардо Скамарчо, Міріам Леоне, Фабріціо Бентівольо, Алессандра Каррільо, Асканіо Бальбо, Марія Пайато

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress