загрузка...


Центральним персонажем гостросюжетного детективного трилера під назвою «Невигадана історія» виявляється амбітний і молодий Ген-сік. Він звик покладатися виключно на свої сили і ретельно продумувати всі ходи, завдяки чому розраховує тільки на світле майбутнє. Він побудував успішну кар’єру політика і одружився на дочці впливового конгресмена. Наступним кроком на вершину ієрархії є посаду мера міста. Він виступає від великої партії, тому не турбується про вибори. Помічники розробили схему просування, для якої необхідно підкупити потрібних людей і тоді крісло правителя буде в руках.

Під час виборчої компанії герой збирається заховати велику суму грошей, які потрібні для хабарів. Він кладе їх у валізу і взявши з собою коханку відправляється на шикарну віллу, належить тестю. Ген-сік сподівається, що плани залишаться в силі і він зможе у відносному спокої та безпеці перечекати довгий процес. Однак несподівана зустріч кардинальним чином змінює відбувається. Спочатку гості були впевнені, що особняк порожній, але дивна загадкова постать змусила повірити в протилежне.

В кімнаті стояв невідомий, який представився керівником цього будинку. Він запрошує політика на приватний розмову і починає викривальну бесіду, яка змінює звичний порядок речей. Фільм Невигадана історія (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кім Джин-мук
В ролях: Чи Хен-у, Про Ман-сік, Чи Ин-у, Чу Мун-су, Кім Хак-чхоль, Чо Ин-джі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress