Фільм Незважаючи на падаючий сніг (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Протистояння наддержав силу своїх культурних і економічних особливостей, переросло у тривалий політичний конфлікт, який охрестили Холодною війною. Важелями тиску в цьому суперництві виступала небувала гонка озброєнь і технологій, що обіцяють стати вирішальним фактором у затяжній боротьбі. Кордони держав сторін, перебували на замку. На тлі політичних ігор вороги обопільно створили засекречені агентурні мережі, адже шпигуни відігравали вагому роль у розстановці сил на світовій арені. Катерина — активна комуністка, патріотка батьківщини, виявляється таємним агентом, який працює на капіталістичні США.

Дівчина глибоко законспірована, розвідка СРСР навіть не підозрює про підривній роботі шпигунки. Зв’язковий передає авантюристці нове завдання, вона зобов’язана вивідати таємну інформацію у відомого кремлівського політика Олександра. Шукаючи підхід до чиновника, Катя мимоволі закохується в свою мету, чоловік відповідає взаємністю. Фільм Незважаючи на падаючий сніг 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Перед дівчиною стоїть важкий вибір: служити власним переконанням, виконуючи завдання для західних господарів, або будувати власне життєве щастя. Що переможе – любов чи борг перед вітчизною?

Режисер: Шамим Шаріф
В ролях: Ребекка Фергюсон, Чарльз Денс, Антьє Трауэ, Олівер Джексон-Коен, Ентоні Хед, Емі Натталл, Сем Рід, Турі Линдхардт, Бен Бетт, Мілош Тимотиевич


загрузка...