Фільм Ніч незайманого (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ніко – надто сором’язливий молодий чоловік, який буквально боїться дівчат. Незважаючи на те, що він вже давно закінчив школу, у нього ніколи не було серйозних стосунків з представницями протилежної статі. Більше всього на світі 20-річний хлопець мріє розлучитися зі своєю цнотою. Головному героєві просто соромно усвідомлювати той простий факт, що більшість його однолітків вже по кілька разів встигли змінити статевих партнерів. І одного разу юнакові надається зручна можливість знайти собі пару для приємного проведення часу. Його запрошують на вечірку, де буде присутній в основному молодь.

Ніко сподівається, що йому нарешті посміхнеться удача. Добре одягнувшись, він відправляється на галасливу вечірку. Молода людина дає собі слово піти звідси лише в тому випадку, якщо йому вдасться переспати з якоюсь місцевою дівчиною. Незабаром увагу хлопця приваблює зріла жінка, яка веде себе досить зухвало. Саме її він і вирішує затягнути в ліжко будь-якою ціною. Головний герой знайомиться з Медеєю, зав’язавши з нею невимушена розмова.

Поступово він переконується, що як ніколи близький до своєї мети. Ось тільки сувора правда полягає в тому, що зріла красуня видає себе зовсім не за того, ким вона є насправді. Фільм Ніч незайманого (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Роберто Сан Себастіан
В ролях: Хав’єр Бодало, Міріам Мартін, Віктор Амилибия, Джави Алаиза, Ігнатій Фаррей, Росіо Суарес


загрузка...