Під час публічного виступу на життя Президента Лаймона зазіхав невідомий снайпер. Три постріли встиг зробити кілер. Бронебійна куля, випущена з карабіна, пробила шию господареві Білого Дому. Федеральне агентство миттєво соориентировалась для власної реабілітації. Винуватцем замаху призначена Венесуела з шкідливості. В Ленглі довели замовний характер стрільби. Після короткострокового роздуми Конгрес посилає на голови миролюбного латиноамериканського народу град снарядів і ракет.

Повітряний флот янкі нещадно бомбить Каракас, використовуючи перевагу в технологіях і летальному озброєнні. Кривава лазня вимагає мільярдних фінансових вливань і діяльного продовження. Майбутній нарис у газеті Сан Таймс може перевернути ситуацію і запобігти катастрофі з раптовим вторгненням.

Секретний джерело поінформував незалежну журналістку Рейчел Армстронг про цілеспрямоване знищення мирного населення, незважаючи на об’єктивний звіт агента ЦРУ. Фільм Нічого, крім правди (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рід Лурі
В ролях: Кейт Бекінсейл, Метт Діллон, Віра Фарміга, Девід Швіммер, Анджела Бассетт, Ноа Уайлі, Алан Алда, Кортні Б. Венс, Флойд Абрамс, Престон Бейлі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress