Фільм Нічого собі поїздочка (2001) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Іноді різного роду жарти не завжди добре закінчуються, незважаючи на те, що це здається завжди спочатку забавним і нехитрим. Найчастіше жарти закінчуються якоюсь дуже неприємною ситуацією, тим більше, якщо це був розіграш. Доля якось по-особливому неприємно сприймає такі розіграші. І часто жартівники самі опиняються в ще більш безглуздих, а іноді — і жахливих ситуаціях. Фулер і Льюїс — два рідних брата, які ще молоді, і не завжди, можливо, розуміють, що вони роблять. Вони обидва — веселуни, особливо Фулер. Він старший трохи свого молодшого брата, Льюїса. Але разом вони складають непогану парочку, дуже веселу і дружну. Крім того, у них є подруга, яка одного з ними віку.

Вона також любить побавитися, але в міру. Іноді саме вона контролює двох своїх друзів. Одного разу Фулер вирішив пожартувати над друзями. Саме тому він почав вмовляти брата поставити в машину радіо, щоб було веселіше. Для самого Фулера — це нормально, і крім того для нього радіо — це антиквар, який він обожнює і поважає.

Але для молодшого брата — це незрозуміло що і навіщо. Саме тому він не хоче в свою машину вставляти якесь мотлох. Але коли справа зроблена, все починає якось йти не так. Фільм Нічого собі поїздочка (2001) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Дав
Актори: Стів Зан, Пол Уокер, Лілі Собескі, Джессіка Боуман, Стюарт Стоун, Бейзіл Уоллес, Брайан Лекнер, Мері Уікліфф, Маккензі Саттертвейт, Делл Йонт


загрузка...