загрузка...


Колись популярний заклад на озері Тахо тепер знаходиться в запустінні, «Нічого хорошого в готелі «Ель рояль»» не відбувається давно, ледь функціонуюча структура переживає дуже складні часи. На тлі мальовничих околиць старе будова виглядає убого, колись тут зупинялися численні заможні мешканці, приносячи відчутні доходи власникам. Потім справи пішли на спад і до середини 60-х господарі не могли виділити кошти на реконструкцію будівлі, залишає тільки спогади про минуле блиску. Тепер тут зупинялися специфічні постояльці, не здатні дозволити собі кращого притулку на нічліг.

За доленосного проведення життя заносить під покров готелі одночасно кілька чоловіків і жінок, які мають різні уподобання. Кожен з людей несе за плечима вантаж минулого існування, наповнений таємницями, неприємними моментами, розчаруваннями і звичайно деякими чудовими моментами, про які вони згадують з особливою захопленим прикрістю. Серед новоприбулих мешканців служитель церкви, остаточно розчарувався у вірі. Справи у колишнього службовця, намагається довгий час збудувати кар’єру офісного працівника, також залишають бажати кращого. Фільм Нічого гарного в готелі «Ель рояль» (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Окремо варто відзначити темношкіру співачку і двох красунь, які бажають миттєво отримати від життя всі блага будь-якими способами. Цих чарівних осіб не зупинить навіть злочин. Дуже багато проблем у продавця побутової техніки, раз його закинуло так глибоко на периферію.

Режисер: Дрю Годдард
В ролях: Кріс Хемсворт, Джон Хемм, Дакота Джонсон, Джефф Бріджес, Нік Офферман, Кэйли Спэни

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress