Фільм З нізвідки (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Коли детектива Майка Хуліхана викликають для розслідування розстрілу провідного астрофізика і експерта з чорної діри Дженніфер Роквелл, вона відчуває труднощі, пов’язані з її розумінням. У цій детективній драмі є все, що притаманне даному жанру. За сюжетом «Нізвідки» в картині є жертва і поліцейський, який вважає своїм обов’язком знайти вбивцю. Починається розслідування, яке тільки на вигляд носить звичайний характер. Вся справа в тому, що ця знайома історія поступово згортає в нове русло, що змушує головну героїню шукати відповіді на зовсім інші питання.

Постає закономірне питання: що чекає попереду головну героїню цієї картини і куди заведуть її пошуки справжнього вбивці? Все це можна дізнатися при перегляді даної роботи. Фільм З нізвідки (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Є жертва і є поліцейський, який бажає знайти вбивцю. Але знайома історія поступово згортає в нове русло, що змушує головну героїню шукати відповіді на зовсім інші питання.

Режисер: Керол Морлі
Актори: Мемі Гаммер, Патріша Кларксон, Джекі Уівер, Джеймс Каан, Тобі Джонс, Аарон Твейт, Гері Граббс, Алішія Окс, Джонатан Мейджерс, Йолонда Росс


загрузка...