загрузка...


Протягом багатьох століть імениті предки Эйрсов проживали в величезному старовинному замку. Практично кожен вечір аристократи влаштовували звані вечори, на які скликали вище суспільство. Хандредс-Хол був процвітаючим маєтком, але з роками оздоблення замку зберегти не вдалося. Сімейні справи з кожним роком погіршувалися, а коли господинею стала вдова Айріс, то і зовсім довелося розпустити прислугу. Жінка залишилася одна у великому будинку з двома малолітніми дітьми, і тільки Бетті не змогла залишити добродушну господиню в складному становищі.

Через роки старший син Родерік встиг відслужити в армії, але повернувся додому зовсім іншою людиною. Численні поранення не дозволяли йому взятися за справи, управління маєтком, як і раніше, залишалося в руках Айріс, тільки дочка Керолайн допомагала впоратися з домашніми клопотами. Одного разу в особняк провідати матір прийшов син Бетті. Хлопець вивчився і став працювати лікарем. З першого погляду він закохався в красуню Керолайн і з цього моменту став частіше навідуватися в маєтку.

Незабаром доктор Фарадей доводиться дізнатися страшну таємницю, яка пов’язана з усіма жителями стародавнього замку, а всі його дії нерозривно пов’язані з їхнім життям. Фільм Новонароджений (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Леонард Абрахамсон
В ролях: Рут Вілсон, Донал Глісон, Шарлотта Ремплінг, Ганна Маделей, Уілл Поултер, Джош Ділан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress