Подивившись фільм Общак, ми побачимо звичайний паб, який розташовується в Америці, який відвідують велика кількість американців не тільки з метою поїсти і випити, але і для того, щоб відмити свій чорний нал. Саме тут зберігається місце, де можна ховати брудні гроші. Багато хто називає це діючої касою, або просто кажучи звичайною мовою – Общаком. Над ним є ватажок, який контролює все, що стосується обороту подібних грошей. Але головну роль буде грати бармен, який відпускає не тільки алкоголь, але і знаходиться в парі з бандитами. Його пасія така ж людина, як і він сам. І вона позитивно ставиться до того, що пов’язує їх з кримінальним світом.

Але трапляється такий момент, коли на цей паб відбувається наліт. І зухвалі грабіжники змушують Боба віддати не тільки касу, але і той общак, який зберігався в цей час у барі. Бандити випаровуються, а все негативне підозра Боб і його подружка отримують на себе. Хлопці зрозуміли, що їх грубо підставили, але, що робити, а найголовніше, як довести всім свою невинність, адже на кону велика сума грошей? Фільм Общак (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А їх треба повернути, і зробити це якомога швидше. Ускладнюється все тим, що на героїв чинять тиск з однієї сторони поліція, а з іншого боку ватажок цього бару.

Режисер: Міхаель Р. Роскам
В ролях: Том Харді, Нумі Рапас, Джеймс Гандольфіні, Маттіас Шонартс, Джон Ортіс, Елізабет Родрігес, Майкл Аронов, Морган Спектор, Майкл Еспер, Росс Бикелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress