Фільм «Одержимість» — не просто пересічна мелодрама з цукровим сюжетом і передбачуваним фіналом, а справжня життєва історія, яка не залишить байдужим нікого. Кажуть, що для того, щоб жити щасливо, потрібно вдихати кожен момент цього, не оглядаючись на минулі дні. Але що робити, якщо минуле саме тебе знаходить? Метью молодий фінансист з великими перспективами в кар’єрі і молодою нареченою. Життя його прекрасне. Тільки, ось, нещодавно все було не так. Два роки тому Метью зустрічався з дівчиною на ім’я Ліза. Проте через 3 місяці відносин Ліза покинула хлопця, що називається «по-англійськи».

Ні слова не сказавши, вона втекла на гастролі танцювальної групи. Розрив вийшов досить болючим і залишив глибокий рубець на серці хлопця. І ось, через стільки часу, доля знову надумала звести їх на одну стежку. Зовсім випадково Метью зустрічає на вулиці Великого яблука свою колишню. Або не її? Дівчина надзвичайно схожа на Лізу. Все: ХОДА, одяг, обличчя однозначно говорять про те, що це Ліза. Але тільки любляче серце завжди відчуває підміну. Фільм Одержимість (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Це підштовхує Метью до невеликого розслідування, яке дасть приголомшливі результати. Тепер Метью і сам сумнівається в тому, а чи правильно він зробив простеживши за нею до готелю?

Режисер: Пол Макгіган
В ролях: Джош Хартнетт, Роуз Бірн, Меттью Лиллард, Дайан Крюгер, Крістофер Казінс, Джесіка Паре, Власта Врана, Емі Собол, Тед Уиттэлл, Ізабель Дос Сантос

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress