Фільм Однієї крові (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сантьяго дізнається шокуючу новину про несподівану смерть матері, яка не мала проблем з самопочуттям і не збиралася в осяжному майбутньому прощатися з цим світом. Родичі були в стані розгубленості і абсолютного здивування, не розуміючи причин події нещастя. Чоловік має намір неодмінно з’ясувати правду, розібравшись в першопричинах, які спровокували неприємне розвиток подій. У нього є щодо дивної ситуації деякі припущення, для підтвердження або заперечення яких потрібно добути більш детальну інформацію, провівши своєрідне розслідування. Дружина Сантьяго висловлює дружину власну думку, яку чоловік не бажає приймати всерйоз, відкидаючи будь-які, сказані їй гіпотези.

Він усвідомлює, що в будь-якому сімействі є темні секрети, ретельно приховувані від сторонніх, а іноді від рідні теж. Заглибившись у з’ясування всіляких сімейних таємниць, він несподівано дізнається такі речі, які не варто було піднімати на поверхню, щоб не ворушити малоприємне минуле.

В результаті шукач правди опиняється в дуже складному становищі, опинившись задіяним в хитромудрих інтригах. Він накликав масу важкорозв’язних проблем. Фільм Однієї крові (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мігель Кохан
Актори: Оскар Мартінес, Пауліна Гарсіа, Долорес Фонці, Дієго Веласкес, Норман Бріскі


загрузка...