загрузка...


У старому дерев’яному будинку, що загубилося в густому гірському лісі ховається від людей молода, дивна пара. Трапляється, що до них виходять піші туристи, що заблукали і сподіваються на їх допомогу. Дівчина намагається їх захистити, коли Адам починає поводитися агресивно, погрожуючи наляканим подорожнім зброєю. Чоловік не хоче, щоб хто-небудь взагалі дізнався про місце їх проживання і готовий знищити кожного, хто здатний розкрити їх таємницю. Колись Аппалачські землі населяли індіанці.

Непрохідні нетрі стали прекрасним укриттям для Адама, коли він зник від суспільства, ставши для всіх злочинцем, який вкрав дочку впливової, заможної людини. Студентка Лілі страждає рідкісною формою ракового захворювання. Дівчина відправляється в ліси і знаходить там хатину туристів. Дорога ослабленій мандрівниці далася нелегко. Фільм Осілі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Лілі мучив кашель і блювота. По дорозі вона втратила свідомість, прокинувшись вже в чистому ліжку, куди її переніс Адам. Загадкові фермери на перший погляд були добрі до неї і привітні.

Режисер: Такаші Дошер
В ролях: Лідія Вілсон, Мадлен Брюер, Нік Блад, Марк Ешворт, Кевін Уейн, Дизель, Валері Тосі, Чандлер Манесс, Брайан МакКлюр, Елізабет Бечка

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress