​​​​Кетрін Трамелл є автором бульварних романів і на цей раз вона знову опиняється під підозрою. Вона опинилася в центрі кримінальної історії, яка найбільше нагадує вбивство. Коли вона мчала на своєму спортивному автомобілі, то на великій швидкості він звалився в Темзу і там потонув темношкірий футболіст, який був коханцем для героїні. Незважаючи на те, що Кетрін підозрювана у співробітників правоохоронних органів немає проти цієї особи прямих доказів. На Лондонському суді її порахували неосудною і відправили пройти курс психотерапії та її лікарем стає чарівний Майкл Гласс.

Сам того не помічаючи доктор став перейматися симпатією до своєї пацієнтки. Як тільки письменниця зрозуміла, що заволоділа почуттями цього нещасного чоловіка, то відразу ж вирішила приступити до своєї нової підступної гри. Фільм Основний інстинкт 2: Жадання ризику (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Настає той момент, коли Майкл вже не може тримати ситуацію під своїм контролем і з кожним разом напруга тільки збільшується, а також з’являються нові жертви. Тепер у серії вбивств починають підозрювати і самого Гласса, який опинився під впливом підступної пацієнтки.

Режисер: Майкл Кейтон-Джонс
Актори: Шерон Стоун, Стен Коллімор, Ніл Мескелл, Девід Тьюліс, Жан Чаппель, Девід Морріссі, Теренс Харві, Х’ю Денсі, Еллен Томас, Марк Сенгстер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress