Фільм Острів черепа: Кров Кінг-Конга (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Неймовірних розмірів горила, увірвалася на територію Нью-Йорка, було вбито 25 років тому. Іншого способу зупинити люте створення, ніж вистрілити в упор кулеметною чергою, у сучасників не знайшлося. Саме Карлу Дэнхему довелося позбавити світ від мавпи-переростка з Острова Череп. І незабаром після загибелі тварини сам визволитель таємничим чином безслідно зник. Найімовірніше, Денхем вирішив повернути тіло могутньої мавпи на батьківщину. Його син чув про подвиги прославленого героя і має намір розібратися в подіях давно минулих днів.

Йому хотілося б підтвердити або спростувати свої здогади щодо місця перебування і долі батька і його жертви. Для цього хлопець відправляється на далекий відокремлений острів, де колись з’явився Кінг-Конг. Зібрана під керівництвом відважного молодого людини експедиція складається з відданих спільній справі однодумців. Але прибувши на місце призначення, вони усвідомлюють, наскільки складно буде просто повернутися додому, не кажучи про виконання завдання. Фільм Острів черепа: Кров Кінг-Конга (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Моторошні пригоди починаються з перших хвилин висадки на острів. Учасники подій стають свідками зародження черговий смертельної загрози для цивілізованого людства. Найбільша загадка сучасної історії буде розгадана Дэнхемом-молодшим.

Режисер: Джордан Ось-Робертс
Актори: Том Хіддлстон, Семюел Л. Джексон, Джон Гудман, Брі Ларсон, Цзин Тянь, Тобі Кеббелл


загрузка...