загрузка...


Остов Намет відомий тим, що на ньому розташована сама незлочинна в’язниця в світі для божевільних психопатів у гостросюжетному фільмі «Острів проклятих». В’язниця оточена океанах, а значить, в ув’язнених немає можливості самостійно покинути її. На цій зоні відбувають покарання тільки самі жорстокі вбивці схильні до психічних захворювань. 42 ув’язнених перебувають в ізоляції від цивілізації під пильною охороною і наглядом, але навіть такі сірки безпеки не могли утримати Рейчел – жінку мотающую термін за вбивство власних дітей.

Якимось незрозумілим чином ув’язненої вдалося вибратися з закритою палати, а потім, розчинитися на просторах острова. Для розслідування зникнення дівчини на острів були відправлені два державних маршала – містер Тедді Деніелс і Чак Оул. За довгі роки служби напарники вже встигли проявити себе, а тому дана справа не повинно викликати у них труднощів. Варто було хлопцям прибити на острів, як тут же розігрався шторм, відрізати не тільки шляхи повернення додому, але і зв’язок з зовнішнім світом. Тедді поступово відтворює події втечі, але чим більше він зайнятий розслідуванням, тим більше починає сходити з розуму.

Спалахи розігрався уяви не дають герою сконцентруватися на завдання, і незабаром молода людина вже не розуміє, де реальність, а де його буйна уява. Фільм Острів проклятих (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Мартін Скорсезе
В ролях: Леонардо Дікапріо, Марк Руффало, Бен Кінгслі, Макс фон Сюдов, Мішель Вільямс, Емілі Мортімер, Патришия Кларксон, Джекі Ерл Хейлі, Тед Левайн, Джон Керролл Лінч

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress