загрузка...


Молода дівчина по імені Крістен виявляється знайденій біля будинку фермера, в якому розгорівся вогонь. Схоже, там зловтішається пожежа. Сама ж Крістен, здається, втратила пам’ять, оскільки вона рівним рахунком нічого не може згадати. Сама ж вона стала дамою дуже агресивною, змінилася в поведінці і немов стала іншою людиною. Плюс до всього вона вічно щось бурмоче, а на руці у неї можна розглянути запис адреси будинку, який тепер горить. Ким вона є в дійсності і пов’язана з палаючим у вогні будинком? Незабаром фахівці відправляють дівчину в психлікарню, де вона не збирається сидіти довгий час.

Вона робить спроби втечі з цього похмурого місця, але кожна з них закінчується повним провалом. Ночами дівчині сняться кошмари, з-за яких та чи дійсно мучиться і страждає. Суть в тому, що трапляється і так, що моторошні сни переплітаються з подіями, що відбуваються в реальному світі. Це дивно. Вже через деякий час всі ті речі, що турбували дівчину так довго, починають збуватися.

Дівчата, що лежать в її відділенні, починають загадковим чином зникають. Але головна біда в тому, що знайти їх так ніхто і не зміг. Що ж насправді діється? Фільм Палата (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Карпентер
В ролях: Ембер Херд, Мемі Гаммер, Даніель Панабейкер, Міка Бурем, Лора, Ліндсі Фонсека

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress