Фільм Палаючий (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой Чон-Су живе звичайним, нічим не примітним життям. Одного разу з ним по сусідству оселилася чарівна дівчина Хе-ми. Хлопець піднісся духом, тому що красуня його зацікавила. Під час чергової зустрічі вона розповідає, що планує відправитися в Африку. Її завжди полонила ця загадкова і спекотна країна. Чон-Су чекав, що сусідка покличе його з собою, але цього не було і він трохи засмутився. Однак Хе-ми попросила його приглянути за своєю кішкою. Герою цього було достатньо, адже це означало, що зв’язок між ними не припиняється.

Час знову потекло в розміреному темпі і ось одного разу сусідка повертається з жаркої країни. Дівчина була не одна, а з молодою людиною. Супутник виявився досить забезпеченою і респектабельним. Вони запросили до себе Чон-Су і стали розповідати про подорожі та враження. З їх вуст були вимовлені не тільки цікавий історії, але й досить страшні, навіть містичні. І тут парочка розкриває свій найголовніший секрет.

У них є таємна хобі, вони привертають до нього і головного героя. З цього моменту його життя змінюється, починають відбуватися страшні і жахливі речі. Чим же закінчиться ця драматична історія? Фільм Палаючий 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Чи Чхан-дон
В ролях: Ю А-ін Чон Джон-зі, Стівен Ян, Мун Сон-гин, Кім Су-ген, Чхве Син-хо, Хв Пліч-ки


загрузка...